Obserwuj nas na

Głód wiedzy

“Praca na dawnej fotografii” – atrakcyjny konkurs dla osób 50+

Dodano

Rusza organizowany przez portal Aplikuj.pl konkurs dla seniorów, dzięki któremu mogą oni nie tylko wygrać cenne nagrody, ale i przypomnieć dzieciom i wnukom, jak wyglądała rzeczywistość w różnych zawodach przed laty! W konkursie seniorzy mają za zadanie pokazać stare fotografie związane z wykonywana dawniej pracą, przesyłając je w formularzu zgłoszeniowym.

Seniorzy! Pokażcie młodemu pokoleniu jak się pracowało kiedyś!

Jeżeli jesteś osobą w wieku min. 50 lat, mieszkasz w województwie świętokrzyskim lub łódzkim i masz w swoich szufladach stare zdjęcia z zakładów pracy, to skorzystaj z okazji do podzielenia się wspomnieniami. Praca przy starym, wielkim monitorze? Maszyny do pisania, których dziś nie spotyka się już w biurach? Pierwsza infolinia na aparatach telefonicznych?

Wyślij maksymalnie 3 fotografie i zmierz się z innymi w konkursie, w którym można wygrać telefony komórkowe, gadżety, kursy komputerowe (od strefakursow.pl) i cenne książki.

Zdjęcia należy nadsyłać w formie cyfrowej (skan, zdjęcie) wypełniając formularz: https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii-zgloszenie.

Zgłoszenie można wypełnić osobiście lub poprosić o pomoc krewnego, opiekuna czy znajomego. Czas przyjmowania zgłoszeń do konkursu: od 4 marca 2021 do 4 czerwca 2021.

Regulamin i szczegóły projektu można znaleźć na stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media