Obserwuj nas na

Kielce

Tysiące mieszkańców Kielc bez ciepłej wody przez dwa dni

Avatar photo

Dodano

Całe kieleckie osiedla w środę i czwartek nie będą miały ciepłej wody. W sumie dotyczyć to może kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców. Powodem jest usuwanie awarii w Elektrociepłowni Kielce.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Kielcach na swojej stronie poinformowało mieszkańców miasta o nadchodzących utrudnieniach. W dniach 25-26 sierpnia 2021 roku wystąpi przerwa w dostawach ciepłej wody dla mieszkańców Kielc, korzystających z ciepła wytwarzanego przez PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Kielcach.

Przerwa jest spowodowana pracami przy usuwaniu awarii urządzeń w źródle ciepła, czyli Elektrociepłowni Kielce.

Fot.: Paweł Małecki/Agencja Gazeta