Kielce
Tysiące mieszkańców Kielc bez ciepłej wody przez dwa dni
Całe kieleckie osiedla w środę i czwartek nie będą miały ciepłej wody. W sumie dotyczyć to może kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców. Powodem jest usuwanie awarii w Elektrociepłowni Kielce.
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Kielcach na swojej stronie poinformowało mieszkańców miasta o nadchodzących utrudnieniach. W dniach 25-26 sierpnia 2021 roku wystąpi przerwa w dostawach ciepłej wody dla mieszkańców Kielc, korzystających z ciepła wytwarzanego przez PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Kielcach.
Przerwa jest spowodowana pracami przy usuwaniu awarii urządzeń w źródle ciepła, czyli Elektrociepłowni Kielce.
Fot.: Paweł Małecki/Agencja Gazeta


