Obserwuj nas na

Kielce

Amatorzy europalet zatrzymani

Dodano

Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom i kobiecie, zatrzymanym w poniedziałek przez funkcjonariuszy z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu kieleckiej komendy. Policjanci ustalili, że cała trójka ma związek z kradzieżami palet m.in. na terenie Kielc i Radomia. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu od jakiegoś czasu przyglądali się działalności trojga mieszkańców miasta. Pod lupę wzięli 37 i 38- latka oraz ich 28- letnią wspólniczkę. Z informacji posiadanych przez kryminalnych wynikało, że grupa ta najprawdopodobniej zajmuje się kradzieżami palet. Śledczy ustalili, że cała trójka ma na swoim koncie co najmniej 2 zdarzenia, do których doszło na terenie Kielc i Radomia, na przełomie marca i kwietnia tego roku. W poniedziałkowy poranek mężczyźni i ich wspólniczka zostali zatrzymani.

Mieszkańcy Kielc już usłyszeli zarzut kradzieży łącznie 108 palet. Śledczy przypuszczają jednak, że mogą mieć na swoim koncie więcej tego typu przestępstw. Ich zachowanie wkrótce oceni sąd, a każdemu z zatrzymanych grozi do 5 lat więzienia.

KM / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media