Obserwuj nas na

Kielce

Cudowne występy dzieci z naszego regionu w “Szansie na Sukces”. Znamy wyniki!

Dodano

Marysia Chwastek z Kielc i Grześ Stachera z Domaszowic trafili do grona siedmiorga kandydatów programu “Szansa na sukces. Eurowizja Junior.” Znamy wyniki ich rywalizacji.

W odcinku “Szansy na sukces. Eurowizja Junior” emitowanym w niedzielę 12 września, siedmioro kolejnych kandydatów do reprezentowania Polski w Paryżu zmierzyło się z utworami pochodzącymi z bajek o Panu Kleksie. Występy oceniły jurorki: Viki Gabor – zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, Ida Nowakowska – współprowadząca Eurowizji Junior 2019 i 2020 oraz Maryla Rodowicz – ikona polskiej sceny muzycznej i jurorka kilku polskich preselekcji do Eurowizji.

Pierwszy odcinek programu “Szansa na sukces. Eurowizja Junior” wygrała Marysia Stachera z Domaszowic pod Kielcami. W niedzielę 12 września o finał show walczył jej brat, Grześ Stachera. W odcinku zaśpiewała również Marysia Chwastek z Kielc.

Występy dzieci z naszego regionu były na bardzo wysokim poziomie. Świetnie spisali się jednak także pozostali uczestnicy show i ostatecznie finalistą odcinka został Miłosz Świetlik. Nie zapominajmy, że sam udział w programie to wielki sukces Marysi i Grzesia. Gratulujemy!

Fot.: echodnia.eu

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media