Obserwuj nas na

Kielce

Gala Sportów Walki Klincz Fight Night

Dodano

Pojedynki w formułach MMA i K1, widowiskowa walka rycerska oraz pokazy tańca pole dance – to część atrakcji przygotowanych dla kibiców Gali Sportów Walki Klincz Fight Night już 27 listopada br. w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Po raz kolejny Centrum Kongresowe Targów Kielce stanie się miejscem pięściarskich zmagań, a to za sprawą gali sportów walki Klincz Fight Night, która odbędzie się już 27 listopada br. w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

– Już podczas organizacji Mistrzostw Polski Muaythai w poprzednich latach, postawiliśmy na Targi Kielce, ponieważ cała infrastruktura obiektu jest idealnie przystosowana do tego typu imprez. Chcąc zrobić event na najwyższym poziomie, zdecydowaliśmy się na miejsce, które docenią nawet najbardziej wymagający kibice. Sala kongresowa, w której planujemy to wydarzenie, z pewnością zapewni wszystkim obecnym kameralną atmosferę w komfortowych warunkach – podkreśla Rafał Maciaszek z Sekcji Sportów Walki Klincz.

Podczas gali sportów walki zaplanowano około dziesięciu pojedynków w formułach MMA i K1, w kategoriach juniorskich oraz seniorskich. Zawodnicy z regionu świętokrzyskiego będą mieli okazję skrzyżować rękawice z rywalami z innych klubów sportów walki, z całej Polski. Organizatorzy czekają jeszcze na potwierdzenie walki o Pas Mistrza Polski federacji ISKA.

– Na gali Klincz Fight Night odbędzie się również walka rycerska, prezentująca bardzo dynamiczny pojedynek. Dużą popularnością cieszą się tzw. profighty, w których formuła pojedynku zbliżona jest do współczesnego MMA. Walka trwa trzy rundy po 2 lub 3 minuty, gdzie poza ciosami bronią, można uderzać tarczą, pięścią, kopać, rzucać i bić w parterze – dodaje Rafał Maciaszek.

Kibice zgromadzeni podczas Klincz Fight Night będą mogli podziwiać również profesjonalne pokazy tańca pole dance zaprezentowane przez instruktorki ze studia My Way Pds. Zaplanowany występ – EXOTIC, to pełen gracji i lekkości zmysłowy taniec, który zyskuje coraz większą popularność nie tylko w naszym kraju, ale także na całym świecie.

Wejście na galę sportów walki Klincz Fight Night odbywać się będzie zgodnie z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Od 19 listopada br. bilety na galę można odbierać w klubie Klincz Sekcja Sportów Walki na ulicy Wesołej 51 w Kielcach.

Projekt jest organizowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Kielce.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media