Obserwuj nas na

Busko-Zdrój

Hubert Sadaj – Program Konfederacji szansą dla powiatów z wysokim bezrobociem!

Dodano

Szanowni Państwo, jestem kandydatem Konfederacji na posła na Sejm RP. Zdecydowałem się na start z listy Konfederacji, ponieważ jest to partia, która jest głosem młodych Polaków oraz chce uwolnić potencjał gospodarczy mieszkańców naszego kraju.

Stworzenie dobrych warunków sprzyjających rozwojowi małych firm jest szansą dla województwa świętokrzyskiego, w którym poziom bezrobocia jest bardzo wysoki. Jest to widoczne szczególnie w powiecie skarżyskim i opatowskim, gdzie poziom bezrobocia przewyższa 14 %!

Konfederacja po dojściu do władzy:

• Uprości ustawę o PIT, CIT i VAT oraz zlikwiduje 15 zbędnych podatków (PCC dot. nieruchomości, podatek cukrowy, opłaty: zapasową, emisyjną, mocową, przejściową, reprograficzną, wodną, podatek tonażowy, podatek od spadków, podatek od środków transportu, opłatę targową, opłatę uzdrowiskową, opłatę miejscową, podatek od psa)!

• Ustanowi liniowy podatek PIT 12%!

• Wprowadzi dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców!

• Ustanowi kwotę wolną od podatku na poziomie 12 – krotności minimalnego wynagrodzenia (od 1 lipca 2023 r. 43 200,00 zł).

• Obniży VAT na prąd, węgiel i drewno opałowe!

Konfederacja stworzy warunki dla rozwoju polskiej przedsiębiorczości, aby młodzi Polacy mogli tworzyć nowe firmy. W uproszczeniu zasad dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej widzę szansę dla naszego regionu, który nie jest wybierany przez duże firmy w miejsce nowych inwestycji, dlatego musimy zrobić wszystko, aby mieszkańcy naszego regionu mieli szansę tworzyć własne przedsięwzięcia, które staną się motorem napędowym dla świętokrzyskiego.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z programem Konfederacji „Konstytucja Wolności”, w którym przedstawione zostały wszystkie pomysły Konfederacji na poprawę sytuacji społeczno-gospodarczej w Polsce.

Hubert Sadaj
Okręg 33 – całe województwo świętokrzyskie, pozycja numer 8
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Copyright © 2022 Spotted: Media