Obserwuj nas na

Kielce

Kamil Suchański: zadbam o stan dróg w mieście

Dodano

Podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej, Kamil Suchański, kandydat na prezydenta Kielc, wraz z radnymi Stowarzyszenia Bezpartyjni i Niezależni, przedstawił szczegółowy „Plan dla Kielc”, skupiający się głównie na rozwoju infrastruktury drogowej w mieście.

Prezes Stowarzyszenia Bezpartyjni i Niezależni Kamil Suchański  podkreślił, że jednym z kluczowych problemów jest 60 km dróg gruntowych, których utwardzenie stanowi dla niego priorytetową kwestię.

W trakcie konferencji zwrócono uwagę na konieczność zwiększenia liczby miejsc parkingowych w mieście, wprowadzenie nowych standardów współpracy między miastem a deweloperami, a także podjęcie działań związanych z remontami nakładkowymi nawierzchni dróg.

Kamil Suchański, startujący z własnego komitetu wyborczego o nazwie „Suchański Bezpartyjni Koalicja dla Kielc”, zapewnił, że kwestie związane z infrastrukturą drogową znajdą się pod jego szczególnym nadzorem. Jego zaangażowanie w tę dziedzinę ma na celu skoncentrowanie uwagi na usprawnieniu stanu dróg w mieście i poprawie komfortu życia mieszkańców.

Plan przedstawiony przez Suchańskiego obejmuje również kwestie współpracy z deweloperami, mającej na celu podniesienie standardów mieszkalnictwa, oraz inicjatywy związane z modernizacją miejsc parkingowych, by lepiej dostosować je do potrzeb mieszkańców.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media