Obserwuj nas na

Kielce

Kiedy finalizacja kupna Korony?

Dodano

stadion Korony

Temat Korony Kielce jak mantra powraca na salę sesyjną kieleckiej Rady Miasta. Nie inaczej było w ten czwartek. Radni pytali kiedy miasto przejmie pakiet akcji większościowego udziałowca.

– Audyt w klubie ma być zakończony przez zewnętrzną firmę do najbliższego poniedziałku. Ten dokument jest o tyle istotny, gdyż odpowiada na pytanie w jakiej kondycji finansowej jest Korona – tłumaczył podczas sesji Sławomir Gierada, który w imieniu władz miasta odpowiadał na pytania.

Jak informuje TVP3 Kielce, wszystko wskazuje na to, że finalna umowa kupna 72% akcji klubu od rodziny Hundsdorferów, została już uzgodniona. Ostateczny termin dokończenia transakcji ma zostać wskazany przez większościowego udziałowca.

– Były rozbieżności co do kwestii finalnej, które były już wyjaśniane w trakcie walnego zgromadzenia. Potem też prowadziliśmy intensywną korespondencję z pełnomocnikiem strony niemieckiej. W poprzedni poniedziałek przesłaliśmy projekt umowy, który po tygodniu został w pełni zaakceptowany przez większościowego właściciela – powiedział Sławomir Gierada.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
Reklama

Copyright © 2020 Spotted Media.