Obserwuj nas na

Kielce

Kielce na trasie kampanii – spotkanie z kandydatem na prezydenta RP już w czwartek

Avatar photo

Dodano

W czwartek, 17 kwietnia, mieszkańcy Kielc będą mieli okazję spotkać się z Rafałem Trzaskowskim – prezydentem Warszawy i kandydatem na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Spotkanie zaplanowano na godzinę 17:30 na Placu Artystów.

Wizyta Trzaskowskiego w stolicy regionu to ważny element jego kampanii, ale również okazja do bezpośredniej rozmowy o sprawach istotnych dla lokalnych społeczności. Polityk ma zaprezentować swój program i odpowiedzieć na pytania mieszkańców.

Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że wybory prezydenckie mają ogromne znaczenie również dla samorządów, a obecność doświadczonych samorządowców w ogólnopolskiej polityce może wzmocnić głos społeczności lokalnych.

Trzaskowski jest uznawany za jednego z głównych kandydatów w wyścigu o najwyższy urząd w państwie. Jego obecność w Kielcach jest elementem szerszej trasy po Polsce, w ramach której spotyka się z mieszkańcami miast i miasteczek, rozmawiając o problemach, potrzebach i wyzwaniach, jakie stoją przed krajem.

Spotkanie ma charakter otwarty. Początek o godzinie 17:30 na Placu Artystów.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *