Obserwuj nas na

Kielce

Korona zaprezentowała nowe koszulki

Dodano

Fani Korony Kielce tłumnie stawili się w niedzielę na Suzuki Arenie, gdzie odbywał się Wielki Piknik Rodzinny. Jego kluczowym elementem była prezentacja drużyny, która w nadchodzącym sezonie będzie walczyć o powrót do Ekstraklasy. Kibice Złocisto-krwistych po raz pierwszy mieli również okazję zobaczyć jak wyglądają koszulki od nowego sponsora technicznego.

Po czterech latach z Pumą nowym sponsorem technicznym Korony Kielce jest 4F. Dla firmy, której właścicielem jest kielczanin Igor Klaja, to debiut, jeśli chodzi o ubieranie piłkarskiej drużyny. Z tego względu, projekt nowej koszulki był dokładnie przygotowywany, we współpracy m.in. z ambasadorem marki, Robertem Lewandowskim.

“Projekt koszulki powstawał bardzo długo, a w proces ten wtajemniczone było skromne grono osób. Tym samym udało się dochować tajemnicy po dzień dzisiejszy, ale przede wszystkim stworzyć stroje, które wpisują się w długoletnią historię Korony, pomimo swojego modernistycznego wyglądu. Zanim powstał finalny projekt doszło do licznych konsultacji producenta z klubem, ale też z osobami związanymi z koroniarskim środowiskiem. (…) Logotypy sponsorów oraz partnerów klubu są wpisane w projekt koszulki i stanowią jej integralną część.” – informuje klub na oficjalnej stronie internetowej.

Domowa koszulka Korony pozostała w kolorach żółtym i czerwonym. Na przodzie widoczne są pionowe pasy, choć w niecodziennej odsłonie.

“W nowy sezon wchodzimy pełni nadziei i gotowi do walki o awans. Pomóc w tej walce mają stroje, które swoim designem nawiązują do boiskowej zadziorności, z której słynie Korona Kielce. Całość stroju meczowego zwieńczona jest licznymi detalami, które czynią go wyjątkowym. Na karku znajduje się specjalna wszywka mająca przypominać każdemu, kto ją przywdziewa o historii Korony. Z przodu koszulki widnieje zaś naszywka firmy 4F “We Make A Team”. Świadczy ona nie tylko o najwyższej jakości materiału, ale wraz z nowoczesnym wyglądem dodaje pewności siebie każdemu wojownikowi, który wyrusza w niej na bitwę.” – czytamy na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Wyjazdowe koszulki utrzymane są w podobnym projekcie. Inna jest kolorystyka. Dominuje czerń z domieszką szarości.

Nowe koszulki Korony Kielce trafią do sprzedaży 19 lipca. Będzie je można nabyć w salonach 4F w mieście oraz w Sklepie Kibica obok stadionu. Co ważne, tylko w tym ostatnim przypadku możliwa będzie personalizacja trykotu z numerem i nazwiskiem.

fot. Korona Kielce

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media