Obserwuj nas na

Kielce

Korona znów faworytem do spadku według bukmacherów?

Dodano

Przed rozpoczęciem nowego sezonu bukmacherzy ocenili szanse drużyn na pozostanie w PKO Ekstraklasie oraz na zwycięstwo w rozgrywkach. Korona Kielce, drużyna Kamila Kuzery, która drugi rok z rzędu zdołała utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej, według przewidywań bukmacherów, znajduje się w grupie drużyn zagrożonych spadkiem.

Zgodnie z kursami firmy STS, Korona Kielce nie jest w trójce najbardziej zagrożonych drużyn, ale znajduje się w grupie zespołów, którym bliżej do walki o utrzymanie niż do europejskich pucharów. Kurs na spadek Korony Kielce wynosi 3,00, co jest takim samym wynikiem jak w przypadku Stali Mielec. Wyżej oceniane są szanse na utrzymanie Radomiaka Radom i Lechii Gdańsk (kurs 3,75).

Najbardziej zagrożonym spadkiem zespołem jest Motor Lublin, z kursem 1,50, następnie Puszcza Niepołomice (2,00) i GKS Katowice (2,50). Szanse na degradację Widzewa Łódź wyceniono na sześciokrotność stawki, a Cracovii, Śląska Wrocław i Górnika Zabrze na piętnastokrotność.

Jeśli chodzi o walkę o mistrzostwo, faworytem jest Legia Warszawa z kursem 2,75. Broniąca tytułu Jagiellonia Białystok znajduje się dopiero na piątym miejscu z kursem 12,50.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media