Kielce
Kradzież z włamaniem w jednym z bloków na osiedlu Sady w Kielcach
Policja prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży z włamaniem, do której doszło w piątek, 19 grudnia, na terenie osiedla Sady w Kielcach. Zdarzenie miało miejsce w jednym z bloków mieszkalnych.
Nieznany sprawca dostał się do piwnicy, skąd zabrał m.in. sztuczną choinkę oraz sprzęt audio. Właściciel skradzionego mienia oszacował straty na kwotę przekraczającą 700 złotych.
Sprawą zajmuje się policja.


