Obserwuj nas na

Kielce

Maciej Burnsztein już oficjalnie kandydatem na prezydenta Kielc

Dodano

W środę, kielecki przedsiębiorca i radny Maciej Bursztein oficjalnie ogłosił swoją kandydaturę na prezydenta Kielc. W trakcie wydarzenia przedstawił trzy kluczowe punkty swojego programu, skupiające się na inwestycjach mieszkaniowych, wsparciu dla młodych par, oraz rozwijaniu terenów inwestycyjnych.

Lokalne 500+

Bursztein proponuje m.in. wprowadzenie „przyjaznej premii mieszkaniowej”, obejmującej coroczne wsparcie w wysokości 500 zł przez pięć lat dla 500 par. W swoim przemówieniu podkreślił, że ta inicjatywa ma na celu wspieranie młodych mieszkańców w zakładaniu rodzin oraz stworzenie korzystnych warunków mieszkaniowych.

W swoim programie kandydat podkreślił trzy główne aspekty. Po pierwsze, planuje rozwijać tereny inwestycyjne, nawiązując rozmowy z firmami, w tym liderem branży spożywczej. Obiecuje, że w przypadku zwycięstwa miasto będzie aktywnie skupować, scalać, uzbrajać tereny rolne, tworząc atrakcyjne miejsca dla inwestorów.

Maciej Bursztein zrezygnował z aktywności biznesowej, skupiając się wyłącznie na udziale w wyborach oraz działalności na rzecz Kielc. Zaznaczył, że niezależność partyjna ma pozwolić mu na współpracę z różnymi grupami, zawsze z myślą o interesach miasta.

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Przyjazne Kielce (które również wystawi kandydatów do Rady Miasta), Bursztein zapowiedział szczegółowe przedstawienie autorskiego programu na konwencji planowanej na 24 lutego. Zaznaczył, że głównym celem programu jest rozwój miasta poprzez stawianie na rozwój infrastruktury, modernizację dróg, a przede wszystkim tworzenie warunków dla wzrostu dochodów mieszkańców.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media