Obserwuj nas na

Kielce

Marcin Różycki podsumował pracę w Ratuszu

Dodano

Po ponad dwóch tygodniach od odwołania Marcina Różyckiego, były już wiceprezydent Kielc zdecydował się na podsumowanie swojej blisko 2,5 letniej pracy w Ratuszu. Wskazuje projekty i zadania, które udało się zrealizować, a także te będące dopiero w fazie planowania.

Wśród najważniejszych kwestii, z jakimi mierzył się podczas 2,5 letniej pracy jako wiceprezydent Kielc, Marcin Różycki wskazuje m.in. przejście przez strajk nauczycieli, przygotowanie szkół na tzw. “podwójny rocznik”, rozwój kształcenia zawodowego oraz wdrożenie systemu MS Teams w trakcie nauki zdalnej, spowodowanej pandemią.

Były zastępca prezydenta Kielc prężnie działał również w zakresie polityki społecznej. Jako przykłady tego co udało się zrealizować, Różycki podaje m.in. wprowadzenie Bonu Żłobkowego, całoroczny system online rekrutacji do żłobków, miejski program wspierania bezpłodności metodą invitro czy wdrożenie Międzynarodowego Programu Stypendialnego dla kielczan. Łącznie to kilkadziesiąt podpunktów.

– Dziękuję wszystkim moim współpracownikom i partnerom, bez których liczba zrealizowanych i zapoczątkowanych projektów na pewno nie byłaby tak imponująca – napisał Różycki.

Marcin Różycki przedstawił również projekty, które są w trakcie realizacji. Dotyczą one zarówno szkół, jak i np. terenów zielonych.

– Będę w stałym kontakcie z Prezydentem Marcinem Chłodnickim, żeby pomóc dokończyć rozpoczęte projekty – zapewnia były wiceprezydent Kielc.

W poście na Facebooku Marcin Różycki zaznacza po raz kolejny, że nadal nie zna powodów, przez które został odwołany. Wkrótce ma jednak poinformować, czym będzie się zajmował w przyszłości.

– Mam nadzieję, że już niebawem będę mógł zdradzić swoje plany – przekonuje.

Drodzy Mieszkańcy‼️ Minęły ponad dwa tygodnie od mojego odwołania z funkcji zastępcy Prezydenta Kielc. Dlaczego…

Opublikowany przez Marcina Różyckiego Czwartek, 6 maja 2021

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media