Obserwuj nas na

Kielce

Narkotyki w wynajmowanym garażu

Dodano

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach zatrzymali 20-latka. Mężczyzna podejrzewany jest o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania, w wynajmowanym przez Ostrowczanina garażu policjanci zabezpieczyli około 500 gramów marihuany.

Od pewnego czasu policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową podejrzewali, że 20-latek może zajmować się nielegalnym procederem. 10 czerwca mundurowi odwiedzili posesję w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie mężczyzna wynajmuje garaż. Kiedy 20-latek zorientował się, że nieoczekiwaną wizytę złożyli mu stróże prawa, na wstępie przyznał, że posiada porcję marihuany znajdującą się na stole w garażu. Przeszukanie przyniosło jednak inny rezultat. Blisko 500 gramów suszu, którego wstępne badanie wskazuje na marihuanę. Ostrowczanin przyznał, że substancja należy do niego.
W toku kolejnych czynności policjanci zabezpieczyli środki pieniężne i telefony komórkowe. Dodatkowo, w lodówce znajdowała się porcja białego proszku rozsypana na opakowaniu po płycie CD.

20-latek trafił do celi. Jego sprawą zajmie się sąd, który już zdecydował o jego aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozić może nawet 10 lat pozbawienia wolności.

MŚ / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media