Obserwuj nas na

Kielce

Narkotyki zdjęte z rynku

Dodano

Kieleccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zabezpieczyli w czwartek zabronione środki. Do laboratoryjnych badań trafiło około 30 gramów suszu oraz blisko 40 gramów białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. W tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali 36- latka oraz jego 27- letnią znajomą.

Na trop 36- latka i jego znajomej wpadli w ostatnim czasie stróże prawa z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową kieleckiej komendy. Z informacji posiadanych przez policjantów wynikało, że para w jednym z mieszkań na terenie Kielc może ukrywać znaczne ilości zabronionych środków. Z wizytą w mieszkaniu w centrum miasta kryminalni pojechali w czwartkowe przedpołudnie. I szybko okazało się, że podejrzenia mundurowych były niezwykle trafne. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli około 30 gramów suszu, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Funkcjonariusze zabezpieczyli tez blisko 40 gramów białego proszku, który po wstępnym badaniu okazał się amfetaminą.

Zabezpieczone substancje już trafiły do laboratoryjnej ekspertyzy. Jeśli wyniki potwierdzą wstępne badania, wówczas najprawdopodobniej kobieta i mężczyzna usłyszą zarzuty.

KM / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media