Obserwuj nas na

Kielce

Nieuczciwy gość hotelowy

Dodano

Nawet na 8 lat do więzienia może trafić 38- latek, który został w sobotę zatrzymany przez policjantów ze śródmiejskiego komisariatu. Śledczy ustalili, że pochodzący z gminy Chmielnik mężczyzna, korzystał z kieleckich hoteli, za które notorycznie nie płacił. W nieco ponad miesiąc wyłudził w ten sposób usługi, warte ponad 10 000 złotych. Decyzją prokuratora został objęty dozorem i musi wpłacić poręczenie majątkowe.

Działalność 38- latka trwała w najlepsze od 6 grudnia 2021 roku. Mężczyzna ten pojawiał się w różnych hotelach na terenie miasta, gdzie wynajmował pokoje oraz stołował się. Po zakończonym pobycie pobierał fakturę, z terminem zapłaty. Problem polegał na tym, że żadnej z faktur nie zapłacił. W ostatnią sobotę znów pojawił się w jednym z kieleckich hoteli. Obsługa, która poznała 38- latka od razu poinformowała o sytuacji mundurowych z Komisariatu Policji III w Kielcach. Tym razem mężczyzna, który miał już w przeszłości kłopoty z prawem, spędził noc w policyjnym „hotelu”.

Śledczy ustalili, że mężczyzna postąpi w ten sposób czterokrotnie. Suma niezapłaconych faktur opiewa na kwotę 10 757 złotych. Mężczyzna już usłyszał zarzut oszustwa. Może mu grozić do 8 lat pozbawienia wolności.

KM / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Copyright © 2022 Spotted: Media