Obserwuj nas na

Kielce

Od poniedziałku zmiany w organizacji ruchu na ul. bp. C. Kaczmarka

Dodano

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w związku z przedsięwzięciem polegającym na modernizacji 13 ulic w Śródmieściu Kielc od poniedziałku 13 listopada br. od godzin wieczornych firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na ul. Biskupa Czesława Kaczmarka.

Ul. bp. C. Kaczmarka będzie jednokierunkowa na całej długości tj. od ronda Giedroycia do skrzyżowania z ul. Krakowską. Tym samym nie będzie możliwości wjazdu na rondo Giedroycia z ul. bp. C. Kaczmarka, jadąc do strony ul. Karczówkowskiej.

Ulica Karczówkowska będzie jednokierunkowa na odcinku od skrzyżowania z ul. Chęcińską do skrzyżowania z bp. C. Kaczmarka. Objazd do ronda Giedroycia wyznaczono ul. Karczówkowską – Armii Krajowej – Żytnią. Objazd do ul. Karczówkowskiej wyznaczony zostanie ulicami bp. C. Kaczmarka – Krakowską – Armii Krajowej. Na ul. bp. C. Kaczmarka obowiązywać będą obustronne zakazy zatrzymywania się. Zamknięta dla ruchu kołowego zostanie łącznica z ul. Krakowskiej na ul. bp. C. Kaczmarka. Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do odwołania.

Urząd Miasta Kielce

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media