Obserwuj nas na

Kielce

Odpowiedzą za pobicie 59-latka

Dodano

O pobicie z użyciem noża jest podejrzany 46-letni kielczanin, który został zatrzymany przez mundurowych z komisariatu przy ul. Kołłątaja. Śledczy ustalili, że mężczyzna ten, bez powodu w sobotni wieczór zranił nożem 59-latka. Obok niego na ławie oskarżonych usiądzie tez 48– latek, który usłyszał zarzut pobicia.

Sytuacja wydarzyła się w sobotę, po godzinie 21. Nietrzeźwego 59-latka zaczepiło na osiedlu Jagiellońskie 2 mężczyzn. Nieznajomi zaczęli ubliżać pokrzywdzonemu, a gdy ten nie reagował podbiegli do niego i zaczęli bić. W pewnym momencie jeden z mężczyzn wyciągnął nóż i zranił lekko 59- latka w rękę, po czym napastnicy uciekli. Pracujący na miejscu mundurowi z Komisariatu Policji II w Kielcach po zebraniu informacji ruszyli na poszukiwania sprawców. Jeszcze w sobotę w ręce policjantów wpadł 46-latek. Ten mężczyzna w chwili zatrzymania miał 2,7 promila w swoim organizmie. Do drugiego z napastników kryminalni dotarli w poniedziałek. 48-latek, bo o nim mowa, w chwili zatrzymania miał 2,5 promila.

Śledczy z komisariatu przy ul. Kołłątaja ustalili, że to 46- latek użył wobec pokrzywdzonego noża. W konsekwencji może on trafić za kratki nawet na 5 lat. Z kolei jego kompan usłyszał zarzut pobicia. Jemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KM / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media