Obserwuj nas na

Kielce

Pani z narkotykami, pan z wyrokami

Dodano

Zatrzymaniem dwóch osób zakończyły się w czwartek czynności, przeprowadzone przez funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Kieleccy policjanci, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej mieli informację, że 45-letnia mieszkanka powiatu może posiadać zabronione środki. Nim dokonali sprawdzenia tych podejrzeń wyszło na jaw, że kobieta może przebywać w towarzystwie 30-latka, którym interesowali się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego kieleckiej komendy miejskiej. Mężczyzna ten miał 8 podstaw poszukiwań, w tym 2 listy gończe, m.in. za niestawienie się do zakładu karnego. Do wspólnej realizacji stróże prawa przystąpili w czwartkowy poranek, gdy pojechali na teren jednej z miejscowości w gminie Sitkówka – Nowiny. Pod ustalonym adresem policjanci zjawili się w samą porę, bowiem w domu była zarówno 45- latka, jak i poszukiwany mężczyzna.

Śledczy z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową w trakcie przeszukania ujawnili 21 plastikowych kapsułek, wypełnionych białym proszkiem. Wstępny test wykazał, że była to mieszanina zawierająca m.in. zabronioną substancję 3-CMC, czyli dawny dopalacz. Do laboratorium trafiło blisko 19 gramów podejrzanego proszku, a 45- latka usłyszała zarzut posiadania zabronionych substancji, za co grożą jej nawet 3 lata więzienia. Z kolei policjanci z Wydziału Kryminalnego kieleckiej komendy miejskiej zatrzymali i doprowadzili do zakładu karnego 30- latka. Ten mężczyzna spędzi w celi ponad rok i 8 miesięcy, m.in. za oszustwo.

km / kmp

Continue Reading
Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media