Obserwuj nas na

Kielce

Prezes VIVE dziękuje fanom. Kibice sami zdecydują o cenie karnetu

Dodano

Prezes Bertus Servaas wystosował list otwarty do kibiców Łomży VIVE Kielce. Dziękuje im za postawę w ubiegłym sezonie i proponuje kilka wariantów cen karnetów na nadchodzący sezon. Fani Żółto-biało-niebieskich sami zdecydują ile zapłacą za wejściówkę na wszystkie domowe spotkania mistrzów Polski.

Miniony rok dla sportu, podobnie jak innych dziedzin naszego życia, upłynął pod znakiem koronawirusa, obostrzeń i zamknięcia. Mimo to, kibice nie odwrócili się od swoich ulubieńców. Wręcz odwrotnie.

– Poprosiłem Was o pomoc, a Wy bez żadnego nawet pytania pomogliście. To było dla mnie bardzo emocjonalne i dało mi niesamowitą chęć walki dalej o przyszłość naszego kochanego Klubu – pisze Prezes Bertus Servaas w liście skierowanym do osób, które w ubiegłym sezonie zakupiły karnet mimo, że nie było wiadomo czy mecze uda się obejrzeć “na żywo” w Hali Legionów.

Ostatecznie fani na trybunach zjawili się tylko trzykrotnie. Pomimo tego, nie prosili o zwrot zapłaconych pieniędzy. Kibice chcieli w ten sposób wesprzeć klub, który borykał się z problemami finansowymi.

– Teraz stajemy przed sezonem 2021/2022. Bardzo chcę zapewnić najwyższą możliwą jakość drużynie na czas obecny i na przyszłość, abyśmy mogli walczyć o Final4 Ligi Mistrzów. Grupa jest niesamowita, a dla nas każde wsparcie finansowe jest niezmiernie ważne. Z drugiej strony medalu jest fakt, że Wy w zeszłym sezonie widzieliście tylko trzy mecze, a zapłaciliście 100% ceny – mówi prezes Servaas.

Z tego powodu zaproponowano cztery warianty cen karnetów na domowe mecze Łomży VIVE Kielce. Fani sami zdecydują ile zapłacić.

Jak informuje klub, karnety upoważniają do wstępu na domowe mecze drużyny Łomża Vive Kielce w sezonie 2021/2022 obejmujące rozgrywki PGNiG Superligi, PGNiG Pucharu Polski oraz fazę grupową Ligi Mistrzów (7 meczów w Hali Legionów!). W przypadku awansu do kolejnego etapu, posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo wykupienia swojego miejsca po niższej cenie, zanim bilety trafią do regularnej sprzedaży. Każdy karnet to także 50 zł zniżki na oficjalną koszulkę meczową Hummel na sezon 2021/2022.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media