Obserwuj nas na

Kielce

Ratunek dla poszukiwanego 21-latka

Dodano

Kieleccy policjanci uratowali w sobotę życie mężczyźnie, który na terenie osiedla Czarnów miał zatrzymanie funkcji życiowych. Funkcjonariusze przeprowadzili czynności resuscytacyjne skutecznie, dzięki czemu 21-latek w niedługim czasie odzyskał przytomność. Jednak poszkodowany pozostanie pod stałym nadzorem, bowiem trafił do aresztu by odbyć karę 1 roku pozbawienia wolności.
W sobotę, po godzinie 18 do dyżurnego komisariatu z ul. Kołłątaja wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, śpiącym na klatce schodowej. Pod wskazany adres na osiedlu Czarnów pojechali policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego. Początkowo nic nie zapowiadało tak dramatycznego przebiegu interwencji. Jednak funkcjonariuszy zaniepokoił stan mężczyzny, który miał niewyczuwalny oddech. Po wezwaniu na miejsce zespołu medycznego, mundurowi przystąpili do resuscytacji, która szybko przyniosła efekt. 21-latek odzyskał świadomość i trafił na badania.

Ta historia miała jednak swój dalszy ciąg. Okazało się bowiem, że kielczanin pozostanie pod nadzorem nie lekarzy, a strażników więziennych. Na jaw bowiem wyszło, że 21-latek nie stawił się do aresztu by odbyć karę 1 roku pozbawienia wolności.

KM / KPP

Continue Reading
Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
Reklama

Copyright © 2020 Spotted Media.