Obserwuj nas na

Kielce

Włamanie w kieleckim bloku. Skradziono przedmioty o wartości 4 tysięcy złotych

Avatar photo

Dodano

Policja w Kielcach prowadzi czynności w sprawie kradzieży z włamaniem do piwnicy przy ulicy Sandomierskiej. Do zdarzenia doszło w czwartek, 12 marca, około godziny 17:00.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że nieznany sprawca po uprzednim sforsowaniu zabezpieczeń dostał się do wnętrza pomieszczenia gospodarczego. Łupem włamywacza padł rower górski, rowerek dziecięcy, walizka oraz dwa szybkowary i ubrania.

Poszkodowany właściciel oszacował łączną wartość skradzionych przedmiotów na kwotę przekraczającą 4000 złotych.