Obserwuj nas na

Kielce

Wyborcze pączki od Kamila Suchańskiego

Dodano

Kandydat na prezydenta Kielc Kamil Suchański wraz z przedstawicielami komitetu wyborczego Suchański Bezpartyjni Koalicja dla Kielc wybrał się na ulice miasta ze słodkim poczęstunkiem. Z okazji Tłustego Czwartku serwował kielczanom pączki. Była to również okazja do rozmowy o sytuacji miasta i pomysłach na rozwój stolicy regionu świętokrzyskiego. 

Kandydatowi na prezydenta Kielc towarzyszyła radna Katarzyna Suchańska, lider stowarzyszeń Kieleccy Przedsiębiorcy oraz Mieszkańcy Kielc Kamil Kamiński, a także Igor Hawryszko i Rafał Kaczmarczyk. Kilkaset przygotowanych na tę okazję pączków rozeszło się błyskawicznie, a obdarowywani słodkościami kielczanie reagowali pozytywnie. Kamil Suchański ze swoimi współpracownikami wykorzystali ten czas na rozmowy o Kielcach.

– Bardzo cieszą nas reakcje mieszkańców. Wśród kielczan jest ogromna chęć zmian i potrzeba naprawy miasta. Akcja, która w założeniu miała przede wszystkim dać dużo uśmiechu, stała się dla nas wyjątkową okazją rozmowy o potrzebach i oczekiwaniach mieszkańców – mówi Kamil Suchański.

Wśród tematów, które kielczanie najchętniej poruszali, dominował problem fatalnego stanu dróg. Kamil Suchański i kandydaci z jego komitetu wyborczego przedstawili swoje pomysły na poprawę jakości miejskiej infrastruktury. Padło też wiele pytań o inne elementy „Planu dla Kielc” zawierającego najważniejsze działania związane z poprawą sytuacji miasta. Dokument został opracowany przez Kamila Suchańskiego i jego sztab.

– To były bardzo cenne i pożyteczne rozmowy. Jesteśmy wdzięczni kielczanom za poświęcony nam czas i mocno naładowani pozytywną energią, która płynęła z tych spotkań. Mamy jeszcze więcej motywacji do działania! – podkreśla Kamil Suchański.

Kamil Suchański to kielecki radny i przedsiębiorca, kandydat na prezydenta Kielc. Ma 47 lat. Bezpartyjny. Komitet wyborczy Suchański Bezpartyjni Koalicja dla Kielc tworzą niezależne stowarzyszenia: Bezpartyjni i Niezależni, Mieszkańcy Kielc i Kieleccy Przedsiębiorcy oraz szereg organizacji obywatelskich.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media