Kielce
Wypadek na ulicy Warszawskiej w Kielcach. Hulajnoga elektryczna zderzyła się z hondą
W poniedziałek, 25 maja, na ulicy Warszawskiej w Kielcach doszło do wypadku z udziałem nastolatków poruszających się na hulajnodze elektrycznej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu kilka minut po godzinie 14:00.
Z wstępnych ustaleń policji wynika, że dwaj 17-latkowie, jadąc wspólnie jedną hulajnogą, podjęli próbę przejechania przez przejście dla pieszych. W trakcie tego manewru uderzyli w bok osobowej hondy, która poruszała się w kierunku centrum miasta. Młodzi ludzie podróżowali bez kasków ochronnych.
W wyniku zderzenia obaj nastolatkowie odnieśli obrażenia i zostali przetransportowani do szpitala. 53-letniej kobiecie, która kierowała samochodem, nic się nie stało.


