Obserwuj nas na

Kielce

Z Basenu Letniego będzie mogło korzystać 300 osób

Dodano

Od środy, 1 lipca, MOSiR zwiększa limit osób, które będą mogły korzystać z Basenu Letniego przy ulicy Szczecińskiej 1. W danym momencie na obiekcie będzie mogło przebywać 300 osób.

Basen Letni ruszył 27 czerwca. Początkowo, ze względu na obostrzenia wynikające z epidemii koronawirusa, mogło na nim przebywać maksimum 150 osób. Od 1 lipca ten limit będzie wynosił 300 osób.

– Zdecydowaliśmy się zwiększyć limit do 300, ponieważ osoby korzystające z naszego obiektu zachowywały się odpowiedzialnie. Przestrzegały reżimu sanitarnego, odpowiednich odległości. Liczymy na to, że teraz będzie tak samo. Zapraszamy na nasz obiekt i prosimy o zachowanie środków ostrożności – powiedział Przemysław Chmiel, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach.

Obiekt jest czynny codziennie od godziny 10.00 do 18.00, można na nim korzystać z basenów i boisk, między innymi do gry w siatkówkę plażową, piłkę nożną i koszykówkę.

Bilety normalne kosztują 10 złotych, a ulgowe 7 złotych. Płatność tylko gotówką, bilety są jednorazowe (po opuszczeniu obiektu bilet traci ważność).

UMK

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Reklama

Copyright © 2019 Spotted Media.