Obserwuj nas na

Kielce

Zakończenie roku szkolnego w Kielcach (zdjęcia, wideo)

Dodano

Ponad 23 400 uczniów kieleckich szkół kończy dziś rok szkolny. W tej grupie jest prawie 12 900 uczniów podstawówek (w tym 1315 absolwentów klas ósmych), ponad 10 500 młodzieży kształcącej się w prowadzonych przez samorząd Kielc szkołach ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych (w tym LO – 5118, technikum – 4 738, branżowe szkoły – 595, szkoły przysposabiające do pracy – 74).

Odbiór świadectw i dyplomów dla chętnych uczniów odbywa się w zależności od decyzji dyrektora szkoły: na boiskach szkolnych, przy wejściach do szkół, na auli szkolnej lub na salach gimnastycznych w szkołach.

Rodzice uczniów, którzy w dziś nie odbiorą świadectwa w szkole, będą mogli od poniedziałku 29 czerwca otrzymać je w sekretariatach szkół.

Ze względu na reżim sanitarny, spowodowany COVID-19, uczniowie poproszeni zostali o zakrywanie ust i nosa maseczką, dezynfekcję rąk w przypadku, gdy zakończenie roku szkolnego odbywa się w auli lub sali gimnastycznej szkoły, zachowanie co najmniej 1,5 metrowego odstępu od innych osób.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Reklama

Copyright © 2019 Spotted Media.