Obserwuj nas na

Kielce

Zatrzymany 35-letni nożownik

Dodano

Stróże prawa z Wydziału Kryminalnego komisariatu z osiedla Na Stoku zatrzymali w poniedziałek 35- latka. Kielczanin jest podejrzany o uszkodzenie ciała kobiety i mężczyzny, przy pomocy noża. Do zdarzenia doszło w ostatnią niedzielę, krótko przed godziną 22.

Groźnie brzmiące zgłoszenie wpłynęło do kieleckich policjantów w niedzielę, kilka minut przed godziną 22. Przy jednym ze sklepów na ul. Warszawskiej nieznany sprawca miał nożem zaatakować 50- latkę i jej 42- letniego znajomego. Napastnik ostrym narzędziem rozciął kobiecie skórę na twarzy, a mężczyźnie wbił nóż w okolicę biodra. Pokrzywdzeni, w stanie bez zagrożenia życia trafili do szpitala, a kryminalni z Komisariatu Policji I w Kielcach rozpoczęli czynności w celu ustalenia nożownika. Policjanci już kolejnego dnia wpadli na trop, prowadzący do notowanego w przeszłości 35- latka. Kryminalni zatrzymali mężczyznę w poniedziałkowe popołudnie.

Kielczanin usłyszał już zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia oraz uszkodzenia ciała. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

KM / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media