Obserwuj nas na

Kielce

Zmiany w kieleckiej Galerii. Parking od połowy sierpnia płatny

Dodano

Na parkingu kieleckiej Galerii Echo od połowy sierpnia nie zaparkujemy za darmo na dowolny czas. Parking ma być płatny z pewnymi wyjątkami.

Jak wyjaśnia Echu Dnia Grzegorz Czekaj, dyrektor Galerii Echo w Kielcach, to rozwiązanie wprowadzone z myślą o klientach.

Zaobserwowaliśmy, że z parkingu coraz częściej korzystają osoby, które naszymi klientami nie są, to okoliczni mieszkańcy, pracownicy firm czy studenci. W związku z tym ta podstawowa funkcja komfortu zakupów ginie. W perspektywie jest duża inwestycja wokół naszego budynku, która również spowoduje zwiększoną liczbę pojazdów – mówi Echu dyrektor.

Według nowych zasad, obowiązujących od połowy sierpnia, obsługa będzie bezbiletowa. Kamera ma rejestrować numer rejestracyjny, a szlaban podniesie się automatycznie. Należność za parkowanie klienci będą mogli uregulować w jednej z sześciu kas.

Darmowa będzie jedynie pierwsza godzina parkowania. Kolejna również, o ile zrobimy zakupy w galerii za kwotę minimum 75 zł. Klienci kina skorzystają z darmowego parkingu przez 3 godziny.

źr. Echo Dnia / wł.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media