Obserwuj nas na

Kraj

Co to jest bonus bez depozytu?

Dodano

Wskutek pandemii COVID19 wyniki finansowe legalnych bukmacherów, podobnie jak innych branż, znacznie się obniżyły. W końcu przez całą wiosnę większość wydarzeń sportowych na świecie była zawieszana lub odwoływana, a to one są podstawą oferty zakładów wzajemnych. Aktualnie, gdy udało się opracować procedury, pozwalające na bezpieczne rozgrywanie zawodów sportowych, bukmacherzy chcą ponownie przyciągnąć typerów. Dlatego przygotowują atrakcyjne promocje i oferty specjalne, wśród których szczególną popularnością cieszą się bonusy bez depozytu. Co należy o nich wiedzieć?

Na oferowane przez legalny rynek bukmacherski promocje wpływ mają także nowe przepisy hazardowe, które znacznie ograniczyły działanie bukmacherów bez licencji ministerstwa finansów. Oznacza to korzyści dla graczy.

– Skoro znikają nielegalni bukmacherzy działający w Internecie, którzy dawali niskie kursy, i mamy do czynienia tylko z legalnymi bukmacherami, to oni muszą w jakiś sposób ze sobą rywalizować, poprawiając swoją ofertę, dając niższe kursy i tym samym gwarantując wyższe wygrane. Największe korzyści odczują sami gracze, ponieważ rywalizacja pomiędzy różnymi markami wpłynie na podniesienie jakości usług i większe korzyści materialne – mówił agencji informacyjnej Newseria Piotr Glinkowski, ekspert Arskom Group.

Bonus bez depozytu – korzyść dla graczy bukmacherskich

Jedną z najpopularniejszych wśród typujących zakłady form promocji są bonusy bez depozytu. Określa się je również mianem freebetów czy darmowych zakładów. Na czym one polegają? Operator zakładów wzajemnych daje graczowi w prezencie pewną kwotę pieniędzy na typowanie wyników. Bonus bez depozytu może być formą premii za założenie konta u danego bukmachera czy po prostu zostać przyznany przy okazji jakiejś większej akcji promocyjnej. Przykładowo kilku legalnych bukmacherów przyznawało swoim graczom bonusy bez depozytu w trakcie mistrzostw świata w piłce nożnej. Z te darmowe freebety należało wówczas wytypować wynik konkretnego meczu mundialu. Bonus bez depozytu wyróżnia się za każdym razem tym, że – w odróżnieniu od bonusu od depozytu – nie wymaga dokonania wcześniejszej wpłaty na konto.

Freebet jest niewątpliwie niezwykle atrakcyjny dla typera. Dlaczego? Po pierwsze – zyskuje on zupełnie darmowe pieniądze na zakłądy. Po drugie – jeśli wygra, cała wygrana ląduje u niego w kieszeni. Po trzecie – jeśli przegra, nie traci swojego wkładu, ale pieniądze bukmachera. Doświadczeni gracze darmowe zakłady przeznaczają przeważnie na obstawianie zakładów bardziej ryzykownych, z wyższymi kursami – nie tracą przecież swoich pieniędzy, a całe ryzyko ponosi bukmacher. Nic więc dziwnego, że bonusy bez depozytu są naprawdę ekskluzywnymi formami promocji, dość rzadko spotykanymi nawet u legalnych bukmacherów.

Gdzie szukać najlepszych bonusów bez depozytu? Bezpośrednio na stronach internetowych bukmacherów, w ich mediach społecznościowych czy reklamach. Jest jeszcze sposób, bardzo prosty. To kod promocyjny, który należy wpisać w odpowiednie pole podczas zakładania konta u operatora zakładów wzajemnych. Dzięki niemu można uzyskać bonus bez depozytu aż u czterech legalnych bukmacherów! I tak – w przypadku firmy STS bonus bez depozytu po użyciu kodu LEGALSPORT wyniesie 25 zł (w aplikacji mobilnej), a u bukmachera LVbet bonus bez depozytu z kodem to 20 zł. Jeśli gracz użyje kodu bonusowego LEGALSPORT podczas rejestracji w firmie Totolotek, bonus bez depozytu wyniesie 25 zł, zaś w firmie Fortuna – 20 zł.

Zobacz inne rozrywki, w tym imprezy w regionie.

Udział w grach hazardowych wiąże się ryzykiem uzależnienia od gier, utraty pieniędzy postawionych na gry hazardowe oraz może prowadzić do problemów w środowisku rodzinnym oraz zawodowym. Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi.

Continue Reading
1 komentarz

1 komentarz

  1. typulka

    14 grudnia, 2020 at 10:24 am

    no to tak niezupelnie za darmo trzeba konto u nich założyć, czyli przekazać swoje dane 😉

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media