Obserwuj nas na

Kraj

Hasło wyborcze Lewicy: Mam serce po lewej stronie

Dodano

Lewica zaprezentowała swoje hasło wyborcze. Ogłoszono je podczas ogólnopolskiej konwencji w hali Expo w Łodzi. Jesteśmy jak Avengersi, mamy supermoce i nikt nas nie zatrzyma – powiedział jedne z liderów Lewicy eurodeputowany Robert Biedroń.

Do łódzkiej hali Expo przyjechali działacze Lewicy z całej Polski. W oprawie konwencji dominował kolor czerwony z zielonymi akcentami. Były race i konfetti. W wystroju hali na ogromnych ekranach dominowało nowe hasło Lewicy – „Mam serce po lewej stronie” pisane często z hasztagiem na początku.

Poseł Joanna Scheuring-Wielgus w swoim przemówieniu przestrzegała przed Kościołem katolickim i Konfederacją. „Jest takie brzydkie słowo +Konfederacja+” – mówiła. Dodała, że – jej zdaniem – po wyborach PiS utworzy koalicję z właśnie Konfederacją.

Przed formacją Janusza Korwin-Mikke przestrzegał też Włodzimierz Czarzasty. „Wystrzegajcie się Konfederacji. Nie wierzcie im. Obiecują niskie podatki, ale wówczas nie będzie emerytur, szkół, dróg” – wskazał. Były szef SLD dodał, że „jest szczęśliwy, że Roman Giertych jest na liście Koalicji Obywatelskiej”.

Przywódcy Lewicy liczą na dobry wynik wyborczy swojego ugrupowania. „Jesteśmy jak Avengersi, mamy supermoce i nikt nas nie zatrzyma” – powiedział na łódzkiej konwencji jeden z liderów Lewicy europdeputowany Robert Biedroń.

Źródło: PAP

Copyright © 2022 Spotted: Media