Obserwuj nas na

Busko-Zdrój

38-latek usłyszał zarzut zabójstwa swojej matki

Dodano

Zarzut zabójstwa przedstawiono 38-letniemu mężczyźnie, podejrzewanemu o morderstwo swojej 63-letniej matki. Zwłoki kobiety znaleziono w jednym z mieszkań w Busku-Zdroju (Świętokrzyskie). Mężczyźnie grozi dożywocie.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach Daniel Prokopowicz poinformował w czwartek, że 38-letniemu mężczyźnie przedstawiono zarzut zabójstwa i skierowano wniosek o tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. Śledczy czekają na decyzję sądu w tej sprawie.

Martwą 63-latkę odnaleziono w jej domu w Busku-Zdroju we wtorek, po zgłoszeniu córki, która przekazał, że nie może skontaktować się ze swoją matką. Kiedy policjanci przyjechali pod wskazany adres, w domu znaleźli zwłoki 63-latki. Na jej ciele widoczne były obrażenia, wskazujące, że do jej śmierci mógł się ktoś przyczynić. Śledczy na tę chwilę nie ujawniają szczegółów. Ciało kobiety zostało zabezpieczone do sekcji.

Do sprawy zatrzymano 38-letniego syna kobiety. Mężczyzna w trakcie interwencji służb przebywał poza domem. Został zatrzymany na terenie miasta, był pijany, miał 2,8 promila alkoholu w organizmie.

38-latkowi grozi dożywocie.

PAP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media