Obserwuj nas na

Busko-Zdrój

Zatrzymany z narkotykami

Dodano

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju zatrzymali wczoraj 28-latka, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli ujawnili przy nim 2 gramy substancji narkotycznej. W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 70 gramów narkotyków. Wstępne badanie testerem wykazało, że jest to amfetamina i marihuana. Ustawodawca za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych przewidział karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj w godzinach wieczornych funkcjonariusze z buskiej komendy uzyskali informację, że w pojeździe na jednym z parkingów znajdują się trzy osoby, jedna z nich może posiadać przy sobie narkotyki. W trakcie kontroli pojazdu uwagę mundurowych zwróciło nerwowe zachowanie pasażera. Jak się po chwili okazało, powodem takiego zachowania był znajdujący się w pojeździe woreczek strunowy z zawartością białego proszku. 28-latek przyznał, że to jego własność. Ponadto, w trakcie dalszych czynności poinformował policjantów, że w miejscu zamieszkania posiada więcej środków odurzających. Kryminalni w trakcie przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń zabezpieczyli ponad 70 gramów narkotyków. Wstępne badanie zabezpieczonych substancji wykazało, że jest to marihuana i amfetamina. Teraz środki narkotyczne trafią do policyjnego laboratorium, gdzie zostaną poddane szczegółowym badaniom.

Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych mężczyźnie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

MZ / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media