Obserwuj nas na

Busko-Zdrój

Nowy prezes Uzdrowiska Busko-Zdrój

Dodano

Uzdrowisko Busko-Zdrój ma nowego prezesa. Następcą Wojciecha Lubawskiego został zaledwie 30-letni Michał Płatek. Dotychczas był m.in. dyrektorem sekretariatu wicepremiera Piotra Glińskiego.

Michał Płatek jest prawnikiem i ekonomistą. Ukończył Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie. W swoim dorobku ma również wiele kursów i studiów podyplomowych. Pracował w w Ministerstwie Rozwoju, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Narodowym Centrum Kultury.

Jak informuje Radio Kielce w latach 2017-2019 był doradcą wiceprezesa Rady Ministrów Piotra Glińskiego, a w latach 2019-2021 dyrektorem sekretariatu wiceprezesa Rady Ministrów w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Zajmował się tam m.in. obsługą procesu legislacyjnego.

Michał Płatek jest także wykładowcą prawa konstytucyjnego na Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach.

– Przed spółką stoi wiele wyzwań, to m.in. modernizacja linii produkcyjnej Buskowianki, czy ciągłe doskonalenie oferty dla kuracjuszy, na coraz bardziej wymagającym rynku turystyki medycznej i uzdrowiskowej. Moim celem jest to, aby Busko-Zdrój stało się czołowym uzdrowiskiem w naszym kraju – mówi nowy prezes w rozmowie z Radiem Kielce.

Wkrótce następca Wojciecha Lubawskiego ma przedstawić swoje plany względem rozwoju Uzdrowiska.

Continue Reading
Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media