Obserwuj nas na

Stopnica

23-latek zatrzymany za posiadanie 200 gramów amfetaminy

Dodano

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Stopnicy zatrzymali wczoraj 23-latka. W użytkowanych przez mieszkańca województwa podkarpackiego pomieszczeniach policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 200 gramów białego proszku. Wstępne badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zgodnie z ustawą, za posiadanie znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Wczoraj stopniccy policjanci uzyskali informację, że w jednym z domostw na terenie gminy Pacanów mogą być przechowywane narkotyki. Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres. Tam zastali 23-letniego mieszkańca województwa podkarpackiego, który użytkował wynajmowany lokal. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli w różnych miejscach między innymi w lodówce, łącznie cztery zawiniątka z zawartością białego proszku. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 200 gramów narkotyków – testy wskazują na amfetaminę. Być może część substancji mężczyzna schował do lodówki uznając, że w ten sposób przedłuży ich trwałość niczym produktów spożywczych. Nie wiadomo. Jasnym jest natomiast fakt, że 23-latek znaczną ilością narkotyków może przedłużyć sobie odsiadkę nawet do 10 lat. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Zabezpieczony biały proszek trafi do policyjnego laboratorium do dalszych badań. Zgodnie z ustawą, za posiadanie znacznych ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

TP / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media