Jędrzejów
Dwa zatrzymania poszukiwanych w Jędrzejowie

W miniony weekend funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.
Pierwszym z nich był 55-letni mieszkaniec gminy Jędrzejów, który miał do odbycia 10-miesięczną karę pozbawienia wolności za niestosowanie się do obowiązku alimentacyjnego. Policjanci zatrzymali go w piątek w godzinach porannych, wykonując nakaz doprowadzenia.
W sobotę mundurowi ustalili miejsce pobytu 33-latka, który był poszukiwany na podstawie listu gończego. Policjanci odnaleźli go w jednym z mieszkań, gdzie dokonali zatrzymania. Mężczyzna spędzi najbliższe 3 miesiące w więzieniu za niestosowanie się do sądowego zakazu kierowania pojazdami.
Obaj zatrzymani zostali przetransportowani do jednostki penitencjarnej, gdzie będą odbywać swoje kary.