Obserwuj nas na

Jędrzejów

Nowy przypadek koronawirusa w ZS 2 w Jędrzejowie

Dodano

W powiecie jędrzejowskim wiele szkół zostało dotkniętych zakażeniami COVID-19. W czwartek do Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie dotarła informacja o kolejnym zachorowaniu. Tym razem koronawirus pojawił się w Zespole Szkół numer 2. Wiele klas odbywa zajęcia w trybie zdalnym.

Już w pierwszych słowach starosta jędrzejowski Paweł Faryna mówi o trudnej sytuacji szkół powiatowych w Jędrzejowie i wymienia klasy, które uczą się w systemie zdalnym. Z ośmiu szkół , aż w pięciu odbywa się nauka zdalna. Obraz jest nieco przerażający, potęguje go kolejna zła informacja.

W zalewie złych informacji ciężko o pozytywy, ale i one są. W środę obchodziliśmy Dzień Nauczyciele. Pedagodzy w powiecie jędrzejowskim zawsze obchodzą swoje święto hucznie. Tym razem nie było żadnych uroczystości, a nauczyciele wyróżnienia i nagrody starosty otrzymywali z rąk dyrektorów poszczególnych placówek. O życzeniach dla całej kadry pedagogicznej powiatu jędrzejowskiego pamiętał również starosta.

Co dalej z zajęciami w szkołach? Wydaje się, że przy stale rosnącej krzywej zachorowań, decyzja powinna być tylko jedna.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
Reklama

Copyright © 2020 Spotted Media.