Obserwuj nas na

Jędrzejów

Po alkoholu i z zakazem za kierownicą samochodu

Dodano

Wczoraj na terenie powiatu jędrzejowskiego policjanci zatrzymali kolejnych nietrzeźwych użytkowników dróg. Jednym z nich był 64-latek, kierujący mercedesem. Szybko się okazało, że był on nietrzeźwy, a także posiada dwa obowiązujące zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi. Mężczyźnie przyjdzie po raz kolejny złożyć wyjaśnienia przed sądem.

Wczoraj w po południu policjanci ruchu drogowego na jednej z ulic w Jędrzejowie zatrzymali do kontroli kierującego mercedesem. Za jego kierownicą siedział 64-latek, który jak się okazało z kilku powodów, nie powinien zajmować miejsca kierowcy. Mieszkaniec Jędrzejowa miał w swoim organizmie blisko 0,6 promila alkoholu. Krótko później wyszło na jaw, iż mężczyzna posiada dwa aktywne zakazy kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. 64-latkowi przyjdzie po raz kolejny złożyć wyjaśnienia przed sądem.

Również wczoraj, późnym wieczorem mundurowi z Komisariatu Policji w Małogoszczu zatrzymali w Oksie dwóch nietrzeźwych, którzy kierowali rowerami. Pierwszy z nich, 49-latek miał w swoim organizmie 0,2 promila alkoholu. Mundurowi nałożyli na niego mandat karny w kwocie 1000 złotych. Niedługo później funkcjonariusze skontrolowali 48-letniego cyklistę, którego także poddali badaniu na stan trzeźwości. W tym przypadku urządzenie wykazało, iż mężczyzna miał w organizmie ponad 2,7 promila alkoholu. Wobec 48-latka mundurowi zastosowali mandat karny w wysokości 2500 złotych.

BS / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media