Obserwuj nas na

Jędrzejów

Pojechali w sprawie oszustwa a znaleźli narkotyki

Dodano

Kryminalni z Jędrzejowa zatrzymali dwóch 19-latków, przy których podczas przeszukania zabezpieczyli narkotyki. Policjanci pojechali do jednego z nich w całkiem innej sprawie, a natrafili substancje psychoaktywne.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego jędrzejowskiej komendy wykonując czynności do oszustwa internetowego, ustalili, że podejrzewany to mieszkaniec gminy Jędrzejów. W poniedziałek policjanci postanowili złożyć mężczyźnie służbową wizytę. W trakcie czynności przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 19-latka funkcjonariusze znaleźli ponad 60 gramów substancji psychoaktywnej 4-CMC. Na tym jednak jędrzejowscy kryminalni nie poprzestali. Skrupulatna praca doprowadziła ich do kolejnego młodego mężczyzny z tej samej gminy, który również zamieszany był w proceder narkotykowy. Wizyta mundurowych zaskoczyła 19-latka, a w jej trakcie zabezpieczyli oni ponad 81 gramów marihuany. Mężczyźni zostali zatrzymani. Usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków.

19-latek, od którego wszystko się zaczęło dodatkowo usłyszał 72 zarzuty za popełnione oszustwa internetowe. Wobec obu zatrzymanych prokurator zastosował środki zapobiegawcze w poręczenia majątkowego oraz zakazu opuszczania kraju.

AR / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media