Obserwuj nas na

Jędrzejów

Zmiany na kierowniczym stanowisku w jędrzejowskiej komendzie (zdjęcia)

Dodano

W Sali konferencyjnej jędrzejowskiej jednostki odbyła się uroczystość zmiany na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie. Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach powierzył te obowiązki nadkom. Grzegorzowi Lotko, dotychczasowemu zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Dzisiaj, punktualnie o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej jędrzejowskiej komendy odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której w obecności szefa jędrzejowskiej komendy mł. insp. Tomasza Sołtysika odczytano rozkaz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach nadinsp. Pawła Dzierżaka o powierzeniu obowiązków Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie nadkomisarzowi Grzegorzowi Lotko, nadzorującemu pion kryminalny.

W trakcie uroczystości nie zabrakło również ciepłych słów, podziękowań i życzeń dla dotychczasowego zastępcy jędrzejowskiego komendanta mł. insp. Rafała Zielińskiego, jak również gratulacji z okazji powierzenia mu obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Końskich.

Nowy Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie nadkomisarz Grzegorz Lotko służy w szeregach Policji od 22 lat. W tym czasie związany był głównie z pionem kryminalnym. Dotychczas zajmował stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kiecach.

MK / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
Reklama

Copyright © 2020 Spotted Media.