Obserwuj nas na

Bejsce

Właściwa reakcja dzielnych pań

Dodano

Postawą godną naśladowania wykazały się wczoraj dwie mieszkanki powiatu kazimierskiego. Kobiety bez chwili zawahania ujęły 45-latka, który wsiadł za kierownicę osobowego volkswagena mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Za to przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pobawienia wolności.

Wczoraj około godziny 13.30 w miejscowości Dobiesławice w gminie Bejsce, dwie kobiety wykonujące czynności służbowe, zwróciły uwagę na osobowego volkswagena, wjeżdżającego na teren jednej z posesji. Podejrzenia pań wzbudził tor jazdy oraz zachowanie kierującego, dlatego też zdecydowały aby zatrzymać auto. Po krótkiej rozmowie z kierującym nie miały już żadnych wątpliwości. Ewidentnie przemawiał przez niego alkohol. Telefon na numer alarmowy i natychmiastowa interwencja funkcjonariuszy przypieczętowały sukces pań. Badanie alkomatem wykazało bowiem, że zatrzymany 45-latek w swoim organizmie ma ponad 3 promile alkoholu.

Przypominamy, że kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości to przestępstwo zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności, ograniczenia wolności lub grzywny oraz zakazem prowadzenia pojazdów.

KPP

Continue Reading
Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media