Obserwuj nas na

Chęciny

33-latek zatrzymany za kradzież materiałów budowlanych

Dodano

O kradzież materiałów budowlanych jest podejrzany 33-letni mieszkaniec gminy Chęciny. To efekt pracy śledczych z Komisariatu Policji II w Kielcach, zajmujących się zdarzeniem z terenu budowy na osiedlu Ślichowice. Sygnał o zagadkowym zniknięciu styropianu do kryminalnych dotarł w poniedziałek, z kolei mundurowi dotarli do rabusia we wtorek.

W poniedziałek z policjantami z komisariatu przy ul. Kołłątaja skontaktował się 48-letni przedstawiciel budowy z osiedla Ślichowice. Mężczyzna zgłosił, że z placu zniknął styropian, warty łącznie 1322 złote. Szybko wyszło na jaw, że rabuś grasował na budowie tej samej nocy, pomiędzy godziną 2 a 4. Kryminalni już we wtorek dotarli do jednej z miejscowości w gminie Chęciny. Tam zastali notowanego już wcześniej 33-latka, którego podejrzewali o związek z tą kradzieżą. Mężczyzna został zatrzymany i trafił na przesłuchanie.

Mieszkaniec gminy Chęciny przyznał się do kradzieży materiałów budowlanych. Jego zachowanie wkrótce oceni sąd. Za takie przestępstwo grozi do 5 lat więzienia.

KM / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media