Obserwuj nas na

Daleszyce

Kolizja na obwodnicy Daleszyc. Jeden z kierowców trafił do szpitala [zdjęcia]

Avatar photo

Dodano

W piątkowe przedpołudnie na obwodnicy Daleszyc doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego, w którym ucierpiała jedna osoba. Służby zostały powiadomione o wypadku około godziny 10.30.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w rejonie skrzyżowania kierowca nissana, 62-letni mieszkaniec regionu, miał nieprawidłowo włączyć się do ruchu i zajechać drogę toyocie nadjeżdżającej z pierwszeństwem. Doszło do zderzenia, które mocno uszkodziło oba pojazdy.

Obaj kierujący byli trzeźwi, jednak 52-letni mężczyzna prowadzący toyotę wymagał pomocy medycznej i został przewieziony do szpitala na dalsze badania.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się już bez utrudnień.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *