Obserwuj nas na

Masłów

Zderzenie trzech samochodów, pięć osób w szpitalu

Dodano

Trzy samochody osobowe zderzyły się w niedzielny wieczór, 20 sierpnia, na trasie S7 na wysokości Węzła Barcza w gminie Masłów. Bilans tego zdarzenia to trzy rozbite samochody i pięć osób poszkodowanych.

Zgłoszenie o wypadku do służb wpłynęło około godziny 21:00. W zderzeniu uczestniczyły trzy pojazdy: opel astra, toyota auris i daewoo nubira, którymi podróżowało łącznie dziewięć osób. Wszyscy samodzielnie opuścili samochody, jednak po przebadaniu do szpitala zabrano trzy kobiety i dwóch mężczyzn.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że że 19-letni kierowca opla, jadąc w pojeździe z trojgiem innych 19-latków, najprawdopodobniej nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na tył toyoty, którą kierował 23-latek podróżujący z 39-latką. Z kolei toyota pchnięta siłą uderzenia najechała na tył daewoo którym kierował 53-latek, on przewoził 47-i 24-latka.

Były utrudnienia w ruchu, pas w kierunku Warszawy był zablokowany. Policja wprowadziła objazdy. Po północy wznowiono ruch na trasie.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media