Obserwuj nas na

Morawica

Poszło o pieniądze

Dodano

Za uszkodzenie ciała odpowie 43 – letni mieszkaniec powiatu buskiego, podejrzany o pobicie 35 – letniego mieszkańca gminy Morawica. Do zdarzenia doszło w ostatni poniedziałek lutego na terenie gminy Morawica. Jak ustalili stróże prawa poszło o rozliczenia finansowe.

We wtorek do Komisariatu Policji w Morawicy zgłosił się 35 – latek. Mężczyzna informował, że dzień wcześniej został pobity. Jak ustali stróże prawa do zdarzenie doszło na terenie gminy Morawica. Tam 35 – latka, który szedł w kierunku domu zauważył inny mężczyzna jadący autem. Zatrzymał pojazd przy zgłaszającym, wysiadł w niego i po utarczce słownej, do której doszło pomiędzy mężczyznami kilkukrotnie uderzył 35 – latka. Następnie wsiadł do samochodu i odjechał. Po jakimś czasie wrócił na miejsce, gdzie pozostał pobity mężczyzna i zaproponował, że podwiezie go do domu. Poszkodowany propozycję przyjął, lecz zamiast do jego domu, kierowca zabrał go do lasu oddalonego o 2 km od jego miejsca zamieszkania. Tam również pięści agresora poszły w ruch. Po całym zajściu 35 – latek, który w chwili zdarzenia znajdował się pod wpływem alkoholu wrócił do domu skąd zadzwonił po karetkę.

We wtorkowy wieczór morawiccy policjanci zatrzymali w sprawie 43 – latka. Jak się okazało podłożem poniedziałkowego zdarzenia były rozliczenia finansowe pomiędzy mężczyznami z niedalekiej przeszłości. Teraz 43 – latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za uszkodzenie ciała może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

MPK / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media