Obserwuj nas na

Morawica

Zatrzymani sprawcy i odzyskane łupy

Dodano

O kradzież są podejrzani dwaj młodzi mieszkańcy gminy Morawica, którzy zostali zatrzymani w poniedziałek. Kryminalni z miejscowego komisariatu ustalili, że 23- latek, wspólnie z rok starszym kolegą w ubiegłym tygodniu ukradli 2 akumulatory i sprężarkę do klimatyzacji. Swoim zachowaniem wyrządzili straty w wysokości 2700 złotych.

Wczoraj do morawickiego komisariatu zgłosił się 41- letni właściciel koparki. Mężczyzna poinformował, że w ubiegłym tygodniu z należącej do niego maszyny ktoś zabrał 2 akumulatory, sprężarkę klimatyzacji oraz uszkodził chłodnicę. Pokrzywdzony oszacował swoje straty na 2700 złotych, a ustaleniem sprawców zajęli się funkcjonariusze z Ogniwa Kryminalnego. Nie minęło kilka godzin, a stróże prawa już zatrzymywali dwóch podejrzanych o to zdarzenie. To 23 i 24- letni mieszkańcy gminy, którzy mieli już w przeszłości kłopoty z prawem. W międzyczasie mundurowi odzyskali wszystkie fanty, które już zostały sprzedane. Duet rabusiów trafił na przesłuchanie.

Dwaj młodzi mężczyźni już usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Kodeks karny przewiduje dla nich nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KM / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media