Obserwuj nas na

Nowa Słupia

Chuligańskie wybryki podczas przerwy w pracy

Dodano

Wizytą w policyjnym areszcie zakończyli wtorkowy wieczór dwaj mieszkańcy województwa śląskiego. 27 i 44-latek sąd podejrzewani o zdemolowanie ogródka piwnego na terenie gminy Nowa Słupia. Mężczyźni, poprzez zniszczenie doniczek, ławki, lamp oraz zastawy szklanej, wyrządzili straty w wysokości 800 złotych.

W wtorek, po godzinie 21 do mundurowych z Komisariatu Policji w Bodzentynie wpłynęło zgłoszenie o mężczyznach demolujących ogródek piwny. 22-letnia pracownica jednego z lokali w gminie Nowa Słupia informowała, że dwóch klientów zaczęło rozbijać szklanki i niszczyć infrastrukturę. Policjanci, po dotarciu na miejsce zatrzymali na gorącym uczynku 27 i 44-latka. Okazało się, że pochodzący z województwa śląskiego mężczyźni, będąc na wyjeździe służbowym, w pewnym momencie zaczęli niszczyć lampy solarne, donice z kwiatami czy szklaną zastawę na stolikach lokalu. Straty pokrzywdzona oszacowała na 800 złotych. Podejrzewani, od których funkcjonariusze wyczuli silną woń alkoholu, zostali zatrzymani w areszcie.

27 i 44-latek, gdy wytrzeźwieją, najprawdopodobniej usłyszą zarzut niszczenia cudzej rzeczy. Za to przestępstwo grozi do 5 lat więzienia.

KM / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Copyright © 2022 Spotted: Media