Obserwuj nas na

Końskie

Agresywny 42-latek zniszczył roletę antywłamaniową. Grozi mu 5 lat więzienia

Avatar photo

Dodano

Funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Końskich zatrzymali miejscowego 42–latka, który będąc w stanie nietrzeźwości uszkodził roletę antywłamaniową w jednym z lokali na terenie miasta. Właścicielka uszkodzonego mienia wyceniła straty na kwotę 2000 złotych. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

W niedzielę przed godziną 10 dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Końskich otrzymał zgłoszenie, że do jednego z lokali na terenie miasta przyszedł nietrzeźwy i agresywny mężczyzna, który wszczął awanturę z pracownicą lokalu. Po wyjściu na zewnątrz, agresor uszkodził roletę antywłamaniową, którą w obawie przed nim została zasunięta. Pod dokonaniu zniszczenia mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia, jednakże funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego szybko zlokalizowali go na terenie miasta. 42-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Właścicielka lokalu wyceniła straty na kwotę 2000 złotych. Sprawą agresora zajmie się teraz sąd. Za uszkodzenie mienia grozi mu kara do 5 lat pozbawiania wolności.

Opr. MP

Źródło: KPP w Końskich

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *