Obserwuj nas na

Końskie

Mali policjanci rozdawali elementy odblaskowe (zdjęcia)

Dodano

Funkcjonariusze z Końskich, wspólnie z drużyną „małych policjantów” przeprowadzili działania profilaktyczne pn.” Bądź widoczny na drodze”, mające na celu uświadomienie, jak ważne dla bezpieczeństwa pieszych są elementy odblaskowe. W tym celu w Przedszkolu nr 6 w Końskich oraz na targu miejskim mali pomocnicy koneckich stróżów prawa wręczali odblaski.

Wczoraj policjanci z Końskich udali się do Przedszkola nr 6 w Końskich, gdzie wspólnie z drużyną ,,małych policjantów” rozdawali przedszkolakom elementy odblaskowe. Działania te mają z zadanie popularyzowanie noszenia odblasków od najmłodszych lat.

Następnie na targu miejskim w Końskich funkcjonariusze , wspólnie z drużyną ,,małych policjantów” również rozdawali przechodniom odblaski. Dodatkowo mundurowi edukowali mieszkańców Końskich w tematyce bezpiecznych zachowani na drodze i w kontekście zbliżającego się dnia Wszystkich Świętych. Korzystając z okazji, mundurowi promowali także Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, jako narzędzie mające wymierny wpływ na bezpieczeństwo społeczności lokalnej i aplikację Moja Komenda. Komenda Powiatowa Policji w Końskich składa podziękowania dla Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Końskich za przekazanie elementów odblaskowych oraz Przedszkola nr 6 w Końskich za uczestnictwo w wydarzeniu.

MP / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media