Obserwuj nas na

Końskie

Obszar zabudowany to nie tor wyścigowy

Dodano

Dzisiaj policjanci z koneckiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem, który znaczenie przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. 41-latek rozpędził niemieckie auto do 136 km/h, za co spotkała go surowa kara.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego koneckiej jednostki dzisiaj po godz. 11 w miejscowości Pomorzany na drodze wojewódzkiej nr 746 zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena. Za kierownicą niemieckiego auta siedział 41-letni mieszkaniec Końskich. Powodem kontroli było przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Mężczyzna ewidentnie zignorował przepisy drogowe oraz bezpieczeństwo uczestników ruchu, rozpędzając kierowane auto do 136 km/h, przekraczając tym samym prędkość o 86 km/h w obszarze zabudowanym.

Z uwagi na fakt, iż 41-latek popełnił już tego typu wykroczenie w ciągu ostatnich dwóch lat, czyli działał w warunkach tzw. recydywy, funkcjonariusze nałożyli na niego mandat w wysokości 5000 złotych oraz otrzymał 15 pkt. karnych Dodatkowo stracił uprawnienia do kierowania na trzy miesiące.

MZ / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media